Covid-19 “mbërthen” Lyon, 7 lojtarë dalin pozitivë, Paqueta bllokohet në Dubai

Sipas raportimeve nga L’Equipe , të paktën 7 lojtarë të ekipit të Lyoni janë kontraktuar me Covid-19 gjatë festave të Krishtlindjeve.

Mes tyre do të ishte edhe Lucas Paqueta, i cili mbeti i mbërthyer në Dubai dhe që klubi po përpiqet në çdo mënyrë të kthehet në Francë.


Shtuar 29.12.2021 18:02