“Çmenduri” në Camp Nou, Elche barazon rezultatin për dy minuta (VIDEO)

E pabesueshme ajo që po ndodh në Camp Nou mes Barcelonës dhe Elches. Vendasit e mbyllën pjesën e para me avantazhin e dy golave, por në të dytën Elche ka bërë “çmendurinë”.

Miqtë kanë shënuar dy gola për dy minuta, saktësisht në minutat 62 dhe 63 me Morente dhe Milla duke barazuar kështu rezultatin dhe duke i dhënë një goditje të rëndë skuadrës së Xavi-t.

Të traumatizur, Barcelona do të duhet të gjejë fuqitë për të marrë veten dhe për shënuar golin e avantanzhit pasi ka ende edhe 20 minuta lojë.

Shikoni KËTU dhe  KËTU golat. /albeu.com


Shtuar 18.12.2021 19:58