Chelsea nuk pret dhe kalon në avantazh ndaj Tottenham (VIDEO)

Në këto momente është duke u zhvilluar ndeshja midis Chelsea-Tottenham për EFL Cup.

Chelsea e ka nisur ndeshjen duke kaluar në avantazh që në minutat e para të lojës.

Havertz ka kaluar në avantazh “Luanët” në minutën e 5-të./ h.ll/albeu.com

Chelsea 1-0 Tottenham


Shtuar 5.01.2022 20:54