Formacionet zyrtare Alcoyano-Real Madrid, Hazard titullar (FOTO LAJM)

Në orën 21:30 do të luhet ndeshja për Kupën e Mbretit ndërmjet Alcoyano dhe Real Madrid.

Madrilenët janë favoritët e padiskutueshëm në këtë sfidë.

Ancelotti i ka besuar krahun e djathtë të sulmit belgut Eden Hazard./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare: