CHAMPIONS/ PSG zhbllokon rezultatin përballë Manchester City-t (VIDEO)

 

Është zhbllokuar gjysmëfinalja e Champions mes PSG dhe Manchester City-t.

Janë vendasit ata që kanë shënuar në minutën e 15’ me kapitenin Marquinhos. /albeu.com/


Shtuar 28.04.2021 21:18