CHAMPIONS/ Përfundon shorti, këto janë të gjitha grupet (FOTO LAJM)

Ka përfunduar hedhja e shortit për sezonin e ri të Champions League, ku janë plotësuar të 8 grupet.

Goglat janë treguar  të pamëshirshme duke vënë përballë super ekipe që në fazën e grupeve.

PSG-City, Real – Inter, Bayern – Barcelona dhe Chelsea – Juventus janë disa nga super ndeshjet që na presin./albeu.com/

Shorti i sotëm ka prodhuar këto katërshe nëpër grupe:

Grupi A: Manchester City, PSG, Leipzig, Club Brugge

Grupi B: Atletico Madrid, Liverpool, Porto, Milan

Grupi C: Sporting CP, Borussia Dortmund, Ajax, Besiktas

Grupi D: Inter, Real Madrid, Shakhtar Donetsk, Sheriff Tiraspol

Grupi E: Bayern Munich, Barcelona, Benfica, Dynamo Kyiv

Grupi F: Villareal, Manchester United, Atalanta, Young Boys

Grupi G: Lille, Sevilla, RB Salzburg, Wolfsburg

Grupi H: Chelsea, Juventus, Zenit, Malmo

 


Shtuar 26.08.2021 19:27