Champions: Kundërshtarët e mundshëm të PSG, rrezikon të përballet me ekipin legjendar (FOTO LAJM)

Ndërsa shorti për fazën eliminatore të Champions League do të hidhet të hënën e ardhshme, shanset kanë dhënë verdiktin e tyre.

Kundërshtarët më të mundshëm të PSG-së është Real Madrid, marrë nga RMC SPORT.

Për PSG-në, e dyta në grupin e tyre pas Manchester City, kundërshtari më i mundshëm në raundin tjetër është Real Madrid me (19.36%), përpara Liverpool, Manchester United dhe Juventus (17.86%), duke e ditur se lojtarët e Mauricio Pochettino nuk mund të përballen me Manchester Cityn, e cila ishte në të njëjtën grup. /albeu.com/

Image


Shtuar 10.12.2021 18:46