Belotti merr vendimin e prerë për të ardhmen tij

Belotti i përfundon kontratën me Torinon dhe nuk do të vazhdojë. Këtë e ka bërë të ditur Urbano Cairo , president i Torinos .

Klubi i ka bërë një ofertë për rinovim, por ai e kam refuzuar. “Ne kemi bërë gjithçka është e mundur, por ai ka një ide tjetër”, shpjegoi presidenti.

Sipas Tuttosport , orët e fundit lojtari ka marrë një ofertë marramendëse nga futbolli saudit. “Gjërat janë të qarta, nëse lojtari ka ide të tjera, ne nuk mund të bëjmë më shumë, duke marrë parasysh momentin dhe ofertën ekonomike. Tani, megjithatë, duhet të luajmë, flasim shumë për këtë,” thotë Kajro. r.t/albeu.com


Shtuar 10.01.2022 19:07