Bayern Munich “likujdon” Lazion (VIDEO)

Bayern Munich ka fituar 2-1 ndaj Lazios në ndeshjen e dytë të Champions.

Në minutën e 31-të  Vedat Muriqi kap për fanelle një lojtar të Bayern dhe gjyqtari akordon penallti.

Nga pika e bardhë Robert Lewandowski shënoi për 1-0.

Në minutën e 73-të Bayern Munich dyfishoi shifrat në 2-0 me Maxim Choupo-Moting.

Por Lazio arriti ta shënojë golin e nderit në minutën e 82-të me Marco Parolo. /albeu.com/


Shtuar 17.03.2021 23:01