Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndja Leipzig (VIDEO)

 

Një super ndeshje është duke u luajt edhe në Bundesligën e Gjermanisë, ajo mes Leipzig dhe Bayern Munchen.

Bavarezët kanë arritur të kalojnë në avantazh me Goretzka në minutën e 36’. /albeu.com/

n>


Shtuar 3.04.2021 19:17