Barcelona – Huesca, formacionet e mundshme: Katalanasit kërkojnë ti afrohen kreut

Barcelona – Huesca, formacionet e mundshme: Katalanasit kërkojnë ti afrohen kreut

Barcelona ka shansin sonte, ti afrohet me 4 pikë liderit aktual të La Liga-s, Atletico Madridit.

Ndeshjet e mira të fundit të ekipit të Koeman kanë bërë të mundur shkurtimin e distancave dhe mbajnë gjallë shpresat për titullin kampiona.

Sonte ka përballë një kundërshtar të kalueshëm si Huesca. /albeu.com/

Formacionet e mundshme:


Shtuar 15.03.2021 10:32