Barazimi me Newcaslte, Mourinho: Jam i zemëruar, erdhëm për fitore

Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, është shfaqur i mërzitur pas barazimit me Neëcastle United.

“Spurs” ishin duke fituar me rezultatin 1-2, por vetëm pak minuta para fundit, vendasit barazuan shifrat me Joelinton.

Tekniku portugez ka mbetur i zemëruar dhe tha që në këtë ndeshje kërkuan vetëm fitore.

“Jam i zemëruar. Duhet ta fitonim ndeshjen dhe erdhëm për fitore. Ne gjithmonë i japim shansin Newcastle që të jenë në lojë”.

“Patëm rastin ta bëjmë 3 – 1 dhe pastaj pranuam në minutën tjetër”, tha ai.

Tottenham momentalisht renditët në pozitën e pestë me 49 pikë, dy më pak se Chelsea që renditët në të katërtën./albeu.com/

Shtuar 5.04.2021 08:04