Bakayoko, agjenti i hapur: Gjithçka për ta sjellë atë në Milano

Dimrin e ardhshëm Milan do të humbasë Kessie dhe Bennacer në Kupën e Afrikës për disa javë dhe për këtë arsye menaxherët e Rossonerëve, tani shumë afër mbylljes për Tonalin, po kërkojnë një mesfushor që mund të zëvendësojë dy lojtarët e trajnerit Pioli.

Timoue Bakayoko, i cili la një kujtim të shkëlqyeshëm në Milano dhe ishte afër kthimit verën e kaluar para se të pranonte ofertën e Napolit.

“Milani është një ekip i shkëlqyeshëm dhe nëse na krijohet mundësia do të bëjmë gjithçka që është e mundur”, tha agjenti i tij Andy Bara i tha Calciomercato.com për të ardhmen e francezit. /albeu.com/

Shtuar 24.06.2021 22:42