Artisti realizon vepër arti me Mbappe, fytyra e francezit “piqet” mbi bukë (VIDEO)

Një artist në rrjetet sociale është bërë viral me një video të postuar në TikTok.

Personi në fjalë, ka “pjekur” fytyrën e Mbappe mbi bukë. Pasi ka përgatitur brumin, ai ka hedhur pluhur kafeje, të paktën kështu duket në plan të parë, dhe më pas e ka futur në furrë.

Pasi buka ka dalë nga furra, potreti i yllit francez ndodhet ende aty dhe më e qartë se në fillim./ h.ll/albeu.com

Shtuar 9.08.2022 14:35