Arsenal e mbyll pjesën e parë në avantazh, Chelsea dhe Liverpool në barazim (VIDEO)

Arsenal ka arritur të mbyllë pjesën e parë në avantazh me golat e francezit Lacazette dhe Odegaard. Vendasit arritën të shënonin dy gola me dy kundërsulme shumë të bukur.

Chelsea ka arritur të barazojë në minutën e 42-të me antë të Mount pasi Leeds kishte kaluar në fillim në avantazh me një 11 metërsh.

Liverpool ka shkuar në dhomat e zhveshjes në barazim pa gola./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 16:49