Allegri ka vetëm një dëshirë për të zëvendësuar Morata-n, Luis Suarez

Luis Suarez është dëshira e vetmë e Massimiliano Allegrit për merkaton e janarit.

Alvaro Morata po lidhet ngushtë me një kalim te Barcelona dhe Juventusi ka filluar të mendojë për zëvendësuesin e mundshëm.

Sipas prestigjozes spanjolle “Mundo Deportivo”, Luis Suarez është dëshira e vetme e teknikut italian.

Kujtojmë që Suarez ishte pranë kalimit në Torino para se të zbarkonte në Wanda Metropolitano. Uruguajani nuk ka pasur një sezon të mirë në Madrid dhe largimi nuk duket një tabu. /albeu.com


Shtuar 4.01.2022 12:16