Alisson i dha fitoren Liverpooli në “frymën e fundit”, befasohet Neuer: Çfarë goli (FOTO LAJM)

Dje skuadra e Liverpoolit e fitoi takimin ndaj West Bromit me rezultatin final në 1:2.

Golin e fitores e shënoi portieri Alisson në minutën e fundit shtesë të takimit.

 

 

Ky gol nxiti reagime të mëdha nga shumë futbollistët dhe portier të ekipeve të tjera.

Golin e Alisson e komentoi edhe portieri i Bayernit, Manuel Neuer ku shkroi në ‘Instagram’: Çfarë goli ka shënuar shoku im!

Shtuar 17.05.2021 09:05

Tags: ,