60 mijë euro për të shkatërruar reputacionin e Djokovic, modelja “trondit” me deklaratën

Novak Djokovic cilësohet si nga një nga tenisët më të mirë në historinë e këtij sporti.

Karriera e tij është e gjatë dhe më shumë suksese, duke e bërë atë shumë të lakmuar nga sportistët e tjerë.

Një modele e njohur me emrin Natalija Sçekiç, ka rrëfyer se si i ofruan 60 mijë euro që të merrte pjesë në një komplot ndaj tenistit serb, për ta zënë në kurth dhe për ti shkatërruar karrierën.

Modelja pohon se nuk pranoi dhe ka vendosur ta rrëfejë si ngjarje, por pa bërë publik emrin e personit që i ofroi ketë plan. Për revistën e njohur “Sëett and Scandal” ajo u shpreh: “Më ofruan shumë para për ta joshur dhe regjistruar atë. Ata më dhanë 60 mijë euro. Plani ishte të shkatërroja reputacionin e Djokovic”, u shpreh modelja serbe. /albeu.com/

Shtuar 22.03.2021 03:03