U largua nga “Përputhen”, ish-konkurrenti bën publike lidhjen me Miss-in shqiptar (FOTO LAJM)

Tashmë nuk ka mbetur më asgjë për tu habitur nga emisioni “Përputhen” pasi janë bërë publike skenare të ndryshme të cilat do rezlizonin me sukses një telenovelë.

Gjithsesi historitë e dashurisë që bëhen publike vzhdojnë të intrigojnë publikun.

Së fundmi është Ervin Koxherri I cili ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë pas largimit nga “Përputhen”.

Ish-konkurrenti ka publikuar një foto përqafuar me Damaljanta Gjergji, Miss Lezha 2018.

Missi është mjaft simpatike dhe Ervini e ka shoqeruar foton me një zemër dhe një çelës që nënkupton lidhjen me bukuroshen./albeu.com/

Shtuar 22.03.2021 03:03