Me barkun e rrumbullakosur, Genta Ismaili surprizon fansat pak ditë para se të bëhet nënë (FOTO & VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po bëhen prindër për herë të parë.

Para pak ditëve ata zbuluan edhe gjininë e binjakëve.

Përmes një ceremonia luksoze dhe një video të publikuar në YouTube, Genta zbuloi se çifti po bëhen prindër të një djali dhe një vajze.

Po ashtu Genta postoi disa fotografi në Instagramin e saj, ku shfaqet e veshur me një bluzë të ngushtë dhe të brendshme me të njëjtën ngjyrë, duke nxjerrë në pah barkun e rrumbullakosur.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e Gentës është bashkëpunimi me reperin Fero “Level Up”./albeu.com/


Shtuar 21.12.2021 17:00