Lazio po “shpartallon” Spezian, Hysaj shënon golin e pestë (VIDEO)

Lazio është duke fituar me rezultat të thellë 5-1 ndaj Spezias.

Golat për Lazion u shënuan nga një hat-trick i Ciro Immobiles, një nga Felipe Anderson dhe i pesti u shënua nga mbrojtësi i djathtë i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj.

 


Shtuar 28.08.2021 20:09