E fundit/ Vjedhje me armë zjarri në një market në Kavajë

Një vjedhje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme (29 shkurt) në Kavajë.

Mësohet se një person i armatosur me kallashnikov ka hyrë në market dhe ka marrë një shumë parash.

Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa ka nisur punët për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Vijon…


Shtuar 29.02.2024 19:16