Angela Martini uron bashkëshortin për ditëlindje me videon pikante (VIDEO)

Angela Martini dhe i dashuri i saj Dragos Savulescu janë një ndër çiftem më të përfolura në Shqipëri dhe jo vetëm.

Urimi i Angeles për bashkëshortin me rastin e ditëlindjes së tij po bën xhiron e rrjetit. Ajo ka shpërndarë një video përkrah Dragos, duke treguar se nuk do të ndryshonte asnjëherë asgjë.

“Urime ditëlindja për bashkëshortin tim të mrekullueshëm Dragos Savulescu. Momentin e parë që të pashë, u ndjeva sikur në shtëpi. E dua fuqinë tënde, inteligjencën tënde, besimin që ke ndaj meje e po ashtu edhe shpirtin tend. Jam shumë mirënjohëse për çdo gjë. Nuk do të ndryshoja asnjëherë asgjë. Të dua”, janë fjalët që Martini ka shkruar krah videos.

Kujtojmë se Dragos u arrestua pak kohë më parë në Mykonos për disa akuza të ngritura në Rumani, por u la sërish i lirë./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini)