Zbulohen 2 vajzat që prishën miqësinë mes Andit dhe Atdheut (FOTO LAJM)

Andi Artani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë dy prej djemve më të pëlqyer dhe të komentuar të PërPuthen.

Por pas daljes nga emisioni miqësia e tyre zgjati shumë pak. Dyshja zbuluan se nuk ishin më miq por pa zbuluar arsye.

Së fundi Atdheu ka vendosur të tregojë hapur arsyet pse ata nuk kanë më shoqëri me njëri-tjetrin.

Ai rrëfen se ka qenë personi që ka pajtuar Andin dhe Jasminën gjatë krizave të tyre në lidhje por pasi ata u ndanë, Andi kërkoi që të mos publikonte më foto me Jasminën dhe ai e ka respektuar kërkesën e tij.

Por sipas Atdheut ka ndodhur krejt e kundërta në rastin ku ai është ndarë nga Sara.

Vetëm 1 ditë pas ndarjes time me Sarën e kuptoi e gjithë Shqipëria, Andi hedh foto me të me arsyetimin se nuk e ka ditur që jemi ndarë”, është shprehur Atdheu duke theksuar se ka patur dhe arsye të tjera por kjo ishte “kulmi”.

 

 


Shtuar 19.07.2021 21:06