“Vdiqa me të puth”, Iliri i sugjeron Fifit vendin ideal për momente intime (VIDEO)

Fifi po mendon të puthë Granitin dhe Iliri i ka sugjeruar vendin ideal.
“Kur ti del ose futesh në dhomën e rrëfimit, nëse mbyll derën e parë dhe është dera e dytë, aty është errësirë fare”, i ka thënë ai.

Nga dita në ditë, Fifi dhe Graniti shihen edhe më të afërt me njëri-tjetrin. Këngëtarja ka shfaqur hapur pëlqimin e saj për ish-futbollistin, ndërsa nga ana tjetër Graniti ka deklaruar se duhet ta njohin më mirë njëri-tjetrin.

Raporti i tyre është komentuar dhe vazhdon të komentohet si nga publiku, ashtu dhe nga banorët e shtëpisë.

“Vdiqa me të puthe dhe vdiqa me të përqafu”, janë shprehur çifti i mundshëm për njëri-tjetrin nje ditë më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 22.10.2021 13:12