“Unë nuk marr burra si ti!”, Bieta Sulo thumbon hidhur Roza Latin pas sulmit (VIDEO)

Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘Expuls’ të RTV Ora nga Ronaldo Sharka.

Ajo gjatë intervistës thumboi moderatoren Bieta Sulo, nga e cila është ndjerë e ofenduar kur ka shkuar te emisioni i saj ‘Ftesë në 5’ para 6 muajsh.

“Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë, mesa duket e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ja marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty.”,- tha Roza.

Bieta, hapjen e emisionit të fundit e nisi me një kundërpërgjigje jo të drejtpërdrejt ndaj Roza Latit.

“Sukses i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz, të cilët kanë qenë protagonistë në këtë emison në ‘Ftese ne 5’, vazhdojnë dhe jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive edhe 6 muaj ose në qoftë se kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara unë ndjej nga zemra të them: Faleminderit”,- tha sot Bieta.

E pikërisht sot bëhen 6 muaj nga dalja e Roza Latit në këtë emision televiziv.

Kujtojmë se Roza ishte ftuar te emisioni për të folur ndër të tjera rreth fotove të saj provokuese dhe mesa duket asaj nuk i pëlqeu pyetja e drejtuar nga Bieta, më pas nuk i pëlqeu fakti që s’e pyeti për projektet e reja, si dhe që nuk shfaqi foton e saj për shkak të orarit.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza.

Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet.

” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”

Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.


Shtuar 16.11.2021 09:29