U rikthye në super formë një javë pas lindjes, Eliona ka një këshillë për të gjitha vajzat

Pak ditë më parë Eliona Pitarka përjetoi emocionin më të mrekullueshëm duke u bërë nënë për herë të parë.

Aktorja zbuloi se e kishte quajtur vogëlushen e saj Gala, emër të cilin e ka përzgjedhur bashkëshorti i saj.

Eliona e përshkroi takimin e parë me të bijën si një moment magjik:

“Nuk di ta shpjegoj me fjalë, ishte përtej çdo ndjesie që kemi ndjerë deri më sot! Magji, emocioni më i fortë, kuptimi i jetës dhe i faktit që jemi femra.”

Ndërsa ka kaluar vetëm një javë nga lindja, aktorja është shfaqur më në formë se kurrë. Në një postim në Instagram, ajo ka publikuar foto nga paraqitja e saj, ndërsa tregon “sekretin”: Gocaaa ja një arsye përse duhet të lindni vetë. Ka kaluar thjesht një javë.


Shtuar 30.03.2021 15:31