Thanë që Egla Ceno është në izolim brenda shtepisë, por dalin fotot e aktores në rrugët e Tiranës

Gjatë debateve të vazhdueshme mes saj, Meritonit dhe Ilnisës ku aktorja nuk u përmbajt dhe i hodhi një gotë verë në kokë ku i ra në sy. Pas këtij gjesti, Vëllai i Madh mori vendimin e papritur, duke e penalizuar aktoren nga loja.

Por gjatë ditës së djeshme, faqja zyrtare e “Big Brother Vip”, postoi nje video ku shikohej Egla Ceno e mbyllur në një dhomë brenda shtëpisë se “BBV” dhe të gjithë janë të një mendimi që Egla Ceno, do të rikthehet brenda shtëpisë në Prime e mbrëmjes së sotme.

Por disa pamje ekskluzive, kanë dalë ne këto momente nga “Iconstyle.al”, ku aktorja shihet në rrugët e Tiranës.

Nuk e dimë nëse kjo është një ‘shaka’ nga produksioni, për daten 1 Prill, apo është e vërtëtë dhe për këtë na mbetet të presim prime e mbrëmjes.

Më poshtë, keni fotot dhe videot ku shfaqet Egla Ceno rrugëve të Tiranës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)


Shtuar 2.04.2024 09:26