Elgit Doda bën reagimin e papritur: Ma skualifikoni atë shokun

Disa pamje të aktores Egla Ceno, ish-konkurrente e “Big Brothr Vi3”, të postuara ditën e djeshme nga produksioni, kanë shkaktuar një ‘rrëmujë’ të madhe kudo nëpër rrjet.

Reagimet prej publikut dhe shumë artistëve të tjerë kanë qenë të shumta, ku disa dalin në mbështetje të saj dhe disa të tjerë jo, duke ‘thumbuar’ kështu dhe produksionin.

Siç duket të njëjtën gjë ka bërë dhe këngëtari Elgit Doda, i cili nëpërmjet një postimi në “Instastory”, kërkon që Vëllai i Madh të nxjerrë Romeon jashtë ambienteve të shtëpisë dhe ta marrin përsëri mbrapsht në shtëpi, duke qenë se dje ishte dhe Dita e Gënjeshtrave.


Shtuar 2.04.2024 09:22