Të shtëna pranë shtëpisë së Drake, kush fshihet pas kësaj ngjarje?

Një prej rojeve të sigurisë së Drake është qëlluar pranë rezidencës së reperit me vlerë 100 milionë drollarë në Toronto e ndërtuar në vitin 2015, sipas Dailymail.

Incidenti ndodhi pak pas orës 2 të mëngjesit të së martës (USA), ku 48-vjeçari ende i paidentifikuar u dërgua në spital me urgjencë pasi u gjend i plagosur rëndë në rrugë.

Është ende e paqartë nëse Drake ka qenë në shtëpi në momentin e të shtënave. Sakaq burimet tregojnë se viktima ishte qëlluar disa herë dhe të dyshuarit janë arratisur nga vendi i ngjarjes.

Ajo çfarë na vjen në mendje dhe që mund të lidhet me ngjarjen, janë grindjet e vazhdueshme mes Drake dhe rivalit të tij Kendrick Lamar. Megjithatë thuhet se Drake po ‘bashkëpunon’ me hetuesit për zbardhjen e ngjarjes.


Shtuar 7.05.2024 19:17