Të gjithë menduan se është Donaldi, kush është në të vërtetë djali që u shfaq krah Bora Zemanit (FOTO LAJM)

Pikërisht kur të gjithë sytë ishin nga ajo, pas fotos së mbrëmjes së djeshme ku konfirmoi rikthimin me Donaldin, Bora Zemani ka thyer heshtjen.

Ajo ka publikuar një album me foto nga “Sunny Hill” ku mes tyre është edhe një foto ku të gjithë, natyrshëm menduan se është Donaldi nisur edhe nga stili i djalit dhe tatuazhi në krah.

Por jo. Në fakt Albeu.com ju tregon se ai është këngëtari Sardi Strugaj me të cilin Bora ka treguar edhe më parë se ka miqësi./albeu.com/