“Vlejnë 2 euro”, nuk vonon reagimi i Beatrix Ramosaj pas fotos së ribashkimit të Donaldit dhe Borës (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djshme, në natën e fundit të festivalit “Sunny Hill”, Semi Jaupaj publikoi foton ku konfirmoi ribashkimin e Borës dhe Donaldit pas shumë muajsh bujë dhe diskutime për marrëdhënien e tyre.

Vetëm pak metra larg tyre ndodhej edhe Betarix Ramosaj. Ish e dashura disa javore e Donaldit brenda “Big Brother VIP” e cila u konsiderua edhe “e treta” në marrëdhënie.

Beatrix ka publikuar një foto nga Sunny Hill ku duket mahnitëse.

Por vëmendjen në foto e ka marrë përgjigja që i ka kthyer mikes së saj.

“Disa vlejnë 2 €, disa janë të paçmueshme”, shkruan shoqja e saj të cilës Beatrix ja kthen:

“Dreq! E rond! Hahaha te dua!”, duke rëndë plotësisht dakort./albeu.com/

Shtuar 29.08.2022 10:33