Skeçi me personazhet e ‘BBV’ në ‘Portokalli’, ja reagimi i banorëve

Imitimi i situatave në “BBV3” në skeçin e “Portokallisë” është shfaqur mbrëmjen e djeshme në living.

Banorët panë të interpretuar këngën që ata krijuan dhe performuan në studio për ditën 100, mes humorit dhe ironisë, klipe të cilat kanë shkaktuar të qeshura dhe për publikun.
Skeçi nga aktorët e “Portokallisë” është pritur mirë prej banorëve të shtëpisë të cilët kanë shijuar imitimet që i përkisnin gjirthsecilit prej tyre, me të qeshura e batuta mes njëri-tjetrit.
Një ndër imitimet më të pëlqyera dhe qesharake ishte ai i Meritonit, i cili solli të qeshura pafund brenda shtëpisë.

 


Shtuar 3.05.2024 15:29