Ju kujtohet Gani Gërmia? Ish-banori i ‘BBV Kosova’ befason me transformimin

Gani Gërmia ishte një prej banorëve të ‘Big Brother VIP Kosova’. Gjatë edicionit të kaluar, ai arriti të grumbullonte shumë ndjekës, e madje iu vu edhe nofka ‘kryetari’. Mirëpo, duket se pas përfundimit të rrugëtimit në ‘BBV, Gania ka pësuar ndryshime.

Ai ka ndryshuar model flokësh, ka bërë dhëmbët e madje ka bërë dhe veshët operacion.

Por, ky ndryshim ka befasuar njerëzit online, duke shprehur habi për dukjen e re.

Disa prej komenteve në rrjet:

‘Çfarë ndodhi me Ganinë?”/ ‘Më i mirë ke qenë”/

 

 

 


Shtuar 3.05.2024 15:41