S’ka më dyshime, Tuna dhe Patris janë bashkë dhe po shijojnë pushimet (FOTO LAJM)

Tuna dhe Patrisi kanë shuar çdo dilemë lidhur me lajmet e fundit mbi ta. Çifti janë bashkë me pushimet e këtë e ka treguar sot vetë Tuna duke filmuar veten e Patrisin në bregdet.

Çifti janë bashkë me dy fëmijët e në fakt postimet me dy vogëlushët nisën edhe dyshimet se ata ndodheshin në të njëjtin resort.

Mesa duket Tuna e Patrisi i kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve dhe janë pajtuar, pasi së fundmi Tuna ka filluar edhe të ndjekë në Instagramin e djemve Patrisin.


Shtuar 8.07.2021 10:39