Shumë larg Instagramit, foto e Antonela Berishës pa filtra zhgënjen rrjetin (FOTO LAJM)

Pas gjithë sharmit të Instagramit, fotove ideale dhe jetës së ëndrrave, jo rrallë herë ndodh të përballemi me VIP-at e vërtetë. Dikujt më herët e dikujt më vonë, të gjitvë u ndodh të dalin “zbuluar” para publikt.

Së fundmi kjo ka ndodhur me Antonelën, një ndër konkurrentët më të famshme të përputhen dhe më pas një ndër banoret e “Big Brother VIP”.

Së fundmi në rrjet qarkullon një foto e Antonelës e cila në të vërtetë duket shumë larg fotove të saj të instagramit. Por gjithsesi, Antonela ka qenë edhe 24 orë para kamerave dhe nuk është shumë e nevojshme që rrjeti të tregojë si duket në të vërtetë./albeu.com/