Shqipja pranon publikisht se është në një lidhje, kush është djali që i ka marrë zemrën

Shqipja u rikthye në “Përputhen” pas kaq kohësh dhe pati një përballje me Tean e disa deklarata të forta. Por shumë vëmendje mori edhe deklarata që dha mbi jetën e saj personale. Ish-konkurrentja nuk është më beqare.

E pyetur nga Bora nëse ka nisur ndonjë lidhje, Shqipja u vendos në siklet e më pas pranoi se po njeh dikë.

Bora: Vazhdon të jesh single apo…?

Shqipja: Uaa ça sikleti!

Tea: Po thuaj po ose jo, s’ka nevojë të tregosh emra.

Shqipja: Jam në një njohje

Tea: Mbarë ishalla, mos paç fatin tim!

Bora: Ok, qenka e lidhur.

Shtuar 25.05.2021 03:05