“Sara është në rrezik”, Juli bisedon me Bardhin për nominimin

Katër nominime të forta për këtë javë. Sara, Gazi, Egla dhe Juli njëri prej banorëve do të lërë shtëpinë më të famshme spektaklin e ardhshëm. Mëngjesi i sotëm ka nisur me komente dhe diskutime për banorin që është më i rrezikuar. Sipas Julit, Sara mund të jetë e eliminuara e radhës ndërsa e ka këshilluar personalisht që këtë javë të luajë fort.

Sakaq kjo e fundit shpreh bindjen se Gazi ose Egla duhet të largohen nga shtëpia pasi, sipas saj i pari nuk ka strategji loje dhe e vetmja gjë që ka treguar është marrëdhënia me Julin ndërsa aktorja ka degraduar shpesh në ofendime dhe ka dalë keq para publikut.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 25.02.2024 13:24