Sara dhe Ledri pozojnë nga Dubai, por nuk i kursejnë “kunjat” me lezet njëri-tjetrit (FOTO LAJM)

Pas një mashkulli të suksesshëm, Ledri mendon se qëndron një grua e cila nuk gjen kohë për veten. Të paktën këtë na ka treguar vetë ai në foton e fundit me Sarën ku shfaqen të dy në plazh në Dubai, duke shijuar temperaturat e larta.

Sakaq Sara tregon versionin e saj se çfarë ndodh kur i jep një mashkulli një fëmijë. “Ti i jep një mashkulli një fëmijë dhe ai të jep një ‘kurriz breshke’ kështuqë ti mund të fshihesh pas tij, i thonë kësaj o njerëz”, ka shkruar ajo duke thënë kryq e tërthorazi se ende nuk i ka humbur plotësisht kilogramët e lindjes, por që momentalisht mjaftohet duke pozuar pas kurrizit të Ledrit.

Ama sa Sara të arrijë të kthejë format e saj siç do donte, e ka gjetur një zgjidhje për çdo foto pranë detit. Gjithmonë pas kurrizit të Ledrit, që me këtë rast tregon dhe muskujt e tij.

Shtuar 22.04.2021 11:30