Publiku vendosi, Florian Agalliu niset drejt ishullit

Florian Agalliu është nisur drejt Aramerasit, pas vendimit të marrë nga publiku.

Ai humbi sfidën përballë Valerit, pas të dy u shpallën më pak të preferuarit e publikut, ndaj pas eliminimit, ishte publiku që i dha një shans të dytë fermerit.

Ai është nisur drejt ishullit ku aty do të qëndrojë i vetëm. Sakaq do të jetë përsëri publiku që do të vendosë për një rikthim të tijin në “Ferma VIP”.

Ndërkohë, pas eliminimit ai i bëri thirrje publikut t’a mbështesë, duke kërkuar një tjetër shans në rrugëtimin e tij në fermë.

Rikujtojmë që sfida mes tij dhe Valerit u la përgjysmë që përpara dy javësh, kjo pasi gjatë sfidës dy fermerët u dëmtuan.


Shtuar 21.05.2024 18:40