“U bëra pishman sa dola nga dera!” , Dijonisi flet për largimin nga “Ferma VIP”

Dijonisi në një bisedë me Ditean ka treguar mendimet e para që i erdhën ndërmend pas largimit nga ferma.

Ai u shpreh se sa doli nga dera u bë pishman dhe iu kujtua se hoqi dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

“E di si qe puna kur kam dalë unë? Kur dola prej dere kisha harruar që kisha për të fituar 100 mijë euro në fund. Dola, po se kisha menduar fare ça isha duke bërë. Dola jashtë, kur hipa në makinë, ua 100 mijë euroshi thashë, kam harruar të marrë lekët dhe më ngeli pak pishman. Thash iku ferma, mbaroj, kaq ishte për mua. Vetëm kur çohem prej gjumi unë dhe shoh që kishin hapur një sondazh për 24 orë. Thashë unë po në rregull”, tregon Dijonisi.

View this post on Instagram

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)


Shtuar 21.05.2024 18:25

Tags: