Plasën çokollatat në shtëpinë e BB VIP, Sara dhe Pm dhurojnë momente romantike (VIDEO)

Sarah dhe Dj PM po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe ditën e sotme ata kanë shkëmbyer sërish një puthje teksa bënin prova për komedinë “Pallati 176”.

Ndryshe nga hera e parë, puthja midis tyre nuk ka shkaktuar reagime të ashpra nga banorët e tjerë dhe të gjithë janë shfaqur të buzëqeshur. Ata kanë shkëmbyer disa herë puthje dhe dukshëm, preteksti nuk ishin rolet që po luanin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 23.11.2021 16:01

Tags: , ,