Përplasje e ashpër në “Big Brother”/ Egla i përmendi vajzën, Juli nuk përmbahet i turret nga pas… (VIDEO)

Debatet në “Big Brother Albania Vip 3”, nuk kanë reshtur kohët e fundit. Edhe mbrëmjen e djeshme, protagonist të debatit kanë qenë Egla dhe Juli.

Ata kanë pasur përplasje të vazhdueshme në shtëpinë e “BBV”. Dyshja ka debatuar aq ashpër, aq sa kane përfunduar thuajse në përplasje fizike.

Në momentin që Egla i ka përmendur familjen, Juli i është turrur, ndërkohë që Romeo është përpjekur të futet në mes.

Pjesë nga debati:

Egla:Projektoje tek vajza jote, të gjithë këtë që po më bën mua”.

Juli:Ej mos e përmend më, o njeri. Për cfarë po e përmend, do të më provokosh mua”?

Egla:Mos m’u afro”.

Juli:Cfarë problemi ke”?

Egla:Cfarë ke që nxehesh”?

Juli:Më duket e ndyrë kjo që po bën me mua”?

Juli: “Cfarë do ti me fëmijën tim”?

Egla:Ke frikë ta shohësh fëmijën tënd kështu si mua”?

Juli: “Po ik dil jashtë nga shtëpia. Mos guxo të përmendësh më fëmijën tim”.

Egla: “Dil ti nga shtëpia”.

Juli:Fëmijën tim mos guxo ta përmendësh më”.

Egla: “Edhe ti mos më prek”.

 


Shtuar 9.05.2024 08:32