Pasi dha lajmin se do të bëhet nënë, Greta Koçi ka një tjetër surprizë

Greta Koçi do bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e bukur këngëtarja e konfirmoi pak ditë më parë duke u shprehur shumë e lumtur. Ajo postoi edhe foto nga ‘baby shower’ ku ka treguar se do të bëhet nënë e një djali.

Por këngëtarja ka edhe një tjetër lajm të bukur. Greta bën me dije se së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor kushtuar mbesës së saj, Adea.

Kënga mban titullin “Mbesa ime” dhe do të publikohet së shpejti.


Shtuar 21.09.2023 22:51