“Nuk të piu ujë virgjëria”, plas lufta në rrjet mes Antonelës dhe Sindit (FOTO LAJM)

Sindi ju kthye keq Antonelës, pasi kjo e fundit e ironizoi gjatë takimit që bëri me Gelianin. Antonela kujtoi momentin kur Sindi i tha Gelianit se donte ta puthte por ajo nuk e lejoi.

“Pse u mundove të më puthësh?”, tha Antonela me shaka, duke ironizuar Sindin.

Kësaj të fundit nuk i kishte shpëtuar kjo gjë dhe menjëherë reagoi në rrjete sociale.

“Per shpirt t’babs Bora mka puth me zor Maniaku. 3 jave me vone: Jo se mke puth me zor, na jena binjak e kam dasht edhe un puthjen… Un vdes per Mevlon edhe do luftoj der nfund. 1 jave me von: Je nonekzistent per mu Mfal kush je ti? O 7 n13 me komen fiks katerdhet e pes, Stu nda shpirti nga Sindi se sa ke taken ke IQ… U bashkove edhe ti klanit qe nuk jeton dot pa Cinderellen?! * Però attenzione Jo me mu!”, shkroi Sindi.

Por as përgjigja e Antonelës për të nuk ka vonuar. Ajo i ka rikujtuar Sindit deklaratën e saj për virgjërinë dhe shprehet se është ajo që do të marrë vëmendje në realitet. Antonela shprehet se Sindi po përdor armët më të ulëta, ashtu siç bën zakonisht.

“Alo ju flet Shkodra majta marrsha! Meqë nuk të piu ujë virgjëria, Bukureshti dhe ofendimet që me demek të prekën tan fisin, po kërkon vëmendje nga unë?! Nuk asht faj jem maj zemër që më përcollën si DIVA, e si kërrciti njeriu për largimin tat që e kishe ëndërruar si “Cinderella” deri n’dymllet, po filmi jot ishte pas dymlletës. Unë jam vetja ashtu me luhatjet e humorit, e nuk m’instrukton njeri, por Zilia asht smunje, T’KALUME! Na se edhe tag po te baj se telefonates nuk ju pergjigje @_cindyloci_

-“Pershendetje une jam Sindi, jam e virgjer me jepni nje medalje” 5min later: -“Shiko se nuk dua te ma permendi njeri virgjerine sepse jam shume me shume se nje vajze e virgjer” 5min later: -“ Sjam si ti qe shitem per nje kafe” Sindi, po e ul veten te perdor armet me te uleta sic ben ti zakonisht, po mendoj se ka ardh koha te besh seks, kshu kuron frustrimin mendor dhe emocional”, shkruan Antonela.

Shtuar 21.05.2021 09:14