Nuk e dinim që janë kaq të ngushta, Armina i bën Sara Hoxhës një dedikim që nuk e shohim shpesh

Dasma madhështore e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës ishte padyshim një prej eventeve më të bukura të këtij viti.

Gjatë intervistave të ndryshme Armina ka zbuluar detaje nga dasma.

Së fundmi ajo ka bërë një dedikim special për Sara Hoxhën.

“Nuk nevojiten vite për të kuptuar nëse dikush është një mik i vërtetë, është një shkëndijë që gjendet aty, menjëherë.

Faleminderit Sara Hoxha që qëndrove krah meje, duke më ndihmuar dhe duke e bërë këtë ditë edhe më të bukur. Të dua shumë!”– shkruan Armina bashkangjitur me foton me Sarën në “Instastory”.