“Njësoj si mami”, Heidi Klum bëhet gati t’i lërë vendin të bijës (FOTO LAJM)

Shprehja “Bëmë mama të të ngjaj” i shkon përshtat Leni Klum. Është 17 vjeç, por vajza e supermodeles Heidi Klum i ngjan kaq shumë mamit nga të gjitha anët. Jo vetëm që është kaq e bukur, por i është futur edhe botës së modelingut. Leni sfiloi për “Dolce Gabbana” dhe përpara shfaqjes ku mami e mbështeti fort, 17-vjeçarja postoi një foto që mori të gjithë vëmendjen. Heidi dhe Leni shfaqeshin të veshura njësoj, me fustane me xixa, taka dhe tipare të njëjta.

“Njësoj si mami”-shkroi Leni krah fotove që na mrekulluan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)


Shtuar 1.09.2021 09:55