U gjet në rrugë, ndërron jetë në spital 55 vjeçari: Dyshohet se është endacak

Një 55 vjeçar ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në një spital të Tiranës. Raportohet se ishte gjetur në rrugë nga stafi mjekësor i spitalit.

Ndërsa paraprakisht nuk raportohet për shenja dhune, mësohet se 55 vjeçari ishte endacak dhe deri më tani nuk janë paraqitur të afërm të tij për të bërë identifikimin e trupit.

Njoftimi i Plotë

Më datë 31.08.2021, në spital, ka ndërruar jetë një shtetas ende i paidentifikuar, (endacak), rreth moshës 55 vjeç, i gjetur nga punonjësit e stafit mjeksor, në rrugën “Endri Keko”. Gjatë kqyrjes paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 1.09.2021 09:49