Në arrati? E bija publikon pamjet duke darkuar me Fjolla Morinën

Fjolla Morina prej kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të problemeve me drejtësinë shqiptare, ku së fundmi u arratis edhe nga banesa në Kukës, ku po vuante dënimin.

Por ajo ç’ka ka bërë konfuz ndjekësit e saj është se ajo nuk është arratisur aspak nga rrjetet sociale.

Fjolla nuk ka nguruar të publikojë në Instagram.

Së fundmi ka qenë vajza e madhe e Fjolla Morinës, Lediana e cila ka publikuar foto me të ëmën teksa darkojnë shumë të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Kujtojmë se Fjolla Morina po e shijon ndoshta si askush në botë arratinë, pasi kaloi një shënvalentin mjaft romantic me të dashurin e saj biznesmen, Fisnik Syla dhe madje është bërë e ditur se ajo I ka dhënë fund beqarisë dhe ka veshur edhe fustanin e bardhë.

Me pak fjalë këngëtares nuk po ja prish askush terezinë në arrati.

Shtuar 11.03.2021 11:03