Ndjekësja i “ngacmon” Markun, Rudina Dembacaj i jep përgjigjjen e menjëhershme (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram ku Marrëdhënia e saj me ish-politikanin Mark Frroku diskutohet shumë dhe ndjekësit janë mjaft kurioz.

Së fundmi Rudina i ka dhënë mundësinë ndjekësve për të bërë një bisedë dhe njëra prej tyre i ka shkruar.

“Psë është aq i mirë Marku”.

Nuk dihet nëse Rudina e ka parë këtë si një kërcënim, por menjëherë I ka kujtuar se MArku është i martuar duke publikuar një foto çift dhe i përgjigjet:

“Sepse ka një super grua”./albeu.com/

Shtuar 14.04.2021 10:56